O autorce

Witam serdecznie na moim blogu. Nazywam się Nina Manduk-Czyżyk i jestem doradcą medycznym oraz konsultantem biznesu medycznego w zakresie zarządzania i marketingu.

Z punktu widzenia pacjenta i doradztwa medycznego, od ponad siedemnastu lat zajmuję się chirurgią plastyczną oraz medycyną estetyczną. Nie jestem lekarką. Moim celem zawodowym jest skuteczne doradzanie i profesjonalna opieka nad pacjentami, którzy poszukują najlepszej kliniki oraz najlepszego chirurga plastyka, lekarza specjalisty z zakresu medycyny estetycznej czy innych dziedzin medycznych.

Przez ponad siedemnaście lat pracy z moich porad skorzystało tysiące pacjentów polskich i zagranicznych, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Duża część z nich zdecydowała się na zabieg i była pod moją opieką przed i po zabiegu,  a także w trakcie pobytu w klinice, dzięki czemu mogli najpierw świadomie podjąć decyzje, a następnie bezpiecznie i bezstresowo zrealizować swoje marzenia.

Każdy z pacjentów jest inny, każdego traktuję indywidualnie i każdy z nich poszerza moje doświadczenia. Doświadczenia, którymi dzielę się z Państwem na tym blogu, mając nadzieję, że staną się wartościowym źródłem informacji dla wszystkich, którzy rozważają operację plastyczną lub zabieg medycyny estetycznej czy np. stomatologiczny.

Z punktu widzenia placówki medycznej, jako konsultant w zakresie zarządzania i biznesu, funkcjonowanie placówek medycznych obserwuję od lat, w swoim życiu zawodowym miałam przyjemność prowadzenia kilkunastu z nich. Stworzyłam i wdrożyłam na rynek również kilka startupów medycznych. Zdobytą w dziedzinie prowadzenia placówki medycznej wiedzą, z biznesowego punktu widzenia, dzielę się z właścicielami i lekarzami jako specjalista w zarządzaniu i marketingu biznesu medycznego. Więcej informacji o mojej działalności w tym zakresie, znajdziecie Państwo w zakładce „Usługi biznesowe”.

Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych chłopców, siedmioletniego Krzysia i siedemnastoletniego Szymka. Kocham konie i bieganie. Nie wyobrażam sobie realizowania swoich pasji bez otoczenia natury. Jako estetka, pełna wrażliwości uwielbiam sztukę i muzykę oraz miejsca gdzie zawsze świeci słońce. Jednak najlepiej czuję się w Szczecinie, w mieście w którym pracuję i mieszkam.

Życząc Państwu wszystkiego najlepszego oraz realizacji marzeń, nawet tych najbardziej śmiałych, zapraszam serdecznie do lektury i dzielenia się swoimi wrażeniami zarówno poprzez komentowanie na blogu, jak i korespondencję ze mną.  Zapraszam również do śledzenia moich mediów społecznościowych na Instagramie, Facebooku, LinkedIn oraz YouTube.

Nina Manduk-Czyżyk