O autorce

Witam serdecznie na moim blogu. Nazywam się Nina Manduk-Czyżyk i jestem doradcą medycznym. Od ponad siedemnastu lat zajmuję się chirurgią plastyczną oraz medycyną estetyczną. Nie jestem lekarką. Moim celem zawodowym jest skuteczne doradzanie i profesjonalna opieka nad pacjentami, którzy poszukują najlepszej kliniki oraz najlepszego chirurga plastyka, lekarza specjalisty z zakresu medycyny estetycznej czy innych dziedzin medycznych.

Funkcjonowanie placówek medycznych obserwuję od lat, w swoim życiu zawodowym miałam przyjemność prowadzenia kilkunastu z nich, a zdobytą w tej dziedzinie wiedzą, z biznesowego punktu widzenia, dzielę się z właścicielami i lekarzami jako specjalista w zarządzaniu biznesem medycznych.

Przez ponad siedemnaście lat pracy z moich porad skorzystało tysiące pacjentów polskich i zagranicznych, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Duża część z nich zdecydowała się na zabieg i była pod moją opieką przed i po zabiegu,  a także w trakcie pobytu w klinice, dzięki czemu mogli najpierw świadomie podjąć decyzje, a następnie bezpiecznie i bezstresowo zrealizować swoje marzenia.

Każdy z pacjentów jest inny, każdego traktuję indywidualnie i każdy z nich poszerza moje doświadczenia. Doświadczenia, którymi dzielę się z Państwem na tym blogu, mając nadzieję, że staną się wartościowym źródłem informacji dla wszystkich, którzy rozważają operację plastyczną lub zabieg medycyny estetycznej czy np. stomatologiczny.

Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych chłopców, sześcioletniego Krzysia i szesnastoletniego Szymka. Kocham konie i bieganie. Nie wyobrażam sobie realizowania swoich pasji bez otoczenia natury. Jako estetka, pełna wrażliwości uwielbiam sztukę i muzykę oraz miejsca gdzie zawsze świeci słońce. Jednak najlepiej czuję się w Szczecinie, w mieście w którym pracuję i mieszkam.

Życząc Państwu wszystkiego najlepszego oraz realizacji marzeń, nawet tych najbardziej śmiałych, zapraszam serdecznie do lektury i dzielenia się swoimi wrażeniami zarówno poprzez komentowanie na blogu, jak i korespondencję ze mną.  Zapraszam również do śledzenia moich mediów społecznościowych na Instagramie, Facebooku, LinkedIn oraz YouTube.

Nina Manduk-Czyżyk