O autorce

org-Nina 3Witam serdecznie na moim blogu. Nazywam się Nina Manduk-Czyżyk i jestem doradcą medycznym, od ponad piętnastu lat zajmującą się chirurgią plastyczną oraz medycyną estetyczną. Nie jestem lekarką. Moim celem zawodowym jest skuteczne doradzanie i profesjonalna opieka nad pacjentami, którzy poszukują najlepszej kliniki oraz najlepszego chirurga plastyka, bądź specjalisty medycyny estetycznej czy stomatologii.

Przez ponad piętnaście lat pracy z moich porad skorzystało tysiące pacjentów polskich i zagranicznych, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Duża część z nich zdecydowała się na zabieg i była pod moją opieką przed i po zabiegu,  a także w trakcie pobytu w klinice, dzięki czemu mogli najpierw świadomie podjąć decyzje, a następnie bezpiecznie i bezstresowo zrealizować swoje marzenia.

Każdy z moich pacjentów jest inny, każdego traktuję indywidualnie i każdy z nich poszerza moje doświadczenia. Doświadczenia, którymi dzielę się z Państwem na tym blogu, mając nadzieję, że stanie się on wartościowym źródłem informacji dla wszystkich, którzy rozważają operację plastyczną lub zabieg medycyny estetycznej lub stomatologiczny.

Życząc Państwu wszystkiego najlepszego oraz realizacji wszystkich, nawet tych najbardziej śmiałych marzeń, zapraszam serdecznie do lektury i dzielenia się swoimi wrażeniami zarówno poprzez komentowanie na blogu, jak i korespondencję ze mną.

Nina Manduk-Czyżyk