Radio

W sierpniu 2021 roku otrzymałam propozycję współpracy z młodym, szczecińskim radiem SuperFm, które prężnie rozwija się i porusza ważne, aktualne tematy dla mieszkańców Szczecina. Radia możecie słuchać w internecie lub na 97,5 FM.

Od ponad 16 lat moim celem zawodowym jest skuteczne doradzanie i profesjonalna, merytoryczna opieka nad pacjentami, którzy poszukują najlepszej kliniki na swój zabieg.

Jak już wiecie z tego bloga, z moich porad i doświadczenia skorzystało wielu pacjentów polskich i zagranicznych, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Duża część z nich zdecydowała się na zabieg i mogła najpierw świadomie podjąć decyzję, a następnie bezpiecznie i bezstresowo zrealizować swoje marzenia.

Z drugiej strony, funkcjonowanie placówek medycznych obserwuję od lat a zdobytą w tej dziedzinie wiedzą, z biznesowego punktu widzenia, dzielę się z ich właścicielami i lekarzami jako specjalista w rozwoju biznesu medycznego. 

Rozwój medycyny komercyjnej na przestrzeni ostatnich lat, w tym również estetycznej jest niesamowity. Coraz bardziej skupiamy się na zdrowiu, ale też pięknym, zadbanym wyglądzie. Zewsząd docierają do nas informacje o nowych technologiach, rozwiązaniach zabiegowych, możliwościach leczenia. Aby usystematyzować tę wiedzę i podejmować świadome decyzje zdrowotne od września 2021 r. w każdą sobotę będę gościć w Klinice Piękna ekspertów, lekarzy specjalistów z wieloletnim stażem, którzy w bezpośrednich wywiadach będą przybliżać nam tajniki swojej pracy i edukować w najlepszych rozwiązaniach medycznych. Mam nadzieję, że ta audycja stanie się wartościowym źródłem informacji dla wszystkich, którym dbanie o zdrowie i wygląd nie jest obojętne. 

Link do wywiadów będę zamieszczała również na tym blogu. Mam nadzieję, że okażą się one wartością dodaną i będą cieszyć się Waszym zainteresowaniem.


Medycyna estetyczna a powołanie — czyli o wyzwaniach współczesnego świata medycyny

Przygotowując się do każdego wywiadu myślę przede wszystkim o jego słuchaczach, odbiorcach. Nie każdy bowiem kto interesuje się zdrowym, pięknym wyglądem jest w tym temacie biegły.  Wywiady mają na celu możliwość zetknięcie się z wiedzę ekspercką lekarzy specjalistów, niedostępną na co dzień.

Profesor Sieńko, pierwszy gość audycji Klinika Piękna w Radiu Super FM o zdrowym, pięknym życiu to niepodważalny autorytet medyczny.

Prof. Jerzy Sieńko to gość wyjątkowy. Znany w środowisku z przyjętej przez siebie, nieugiętej zasady, że pracuje jako lekarz wyłącznie w placówkach publicznej opieki zdrowotnej, organizator licznych ogólnopolskich akcji lekarskiej pomocy medycznej, odznaczony medalem zasłużonego obywatela Miasta Szczecin. 

Ciekawie opowiedział o drodze kształcenia lekarza i powołaniu zawodowym. Myślę, że cennych informacji udzielił również w zakresie usystematyzowania tego kim jest kosmetolog,  a kim lekarz medycyny estetycznej, jakie są podstawowe różnice z tym związane i regulacje prawne, w Polsce i zagranicą. 

Serdecznie zapraszam do wysłuchania naszej rozmowy! Obiecuję, że będzie ciekawie.

O chirurgii plastycznej mogłabym rozmawiać godzinami, jako że jest to główny przedmiot mojej działalności pod moją marką MediConsult. Tym bardziej kolejny gość „Kliniki Piękna” dr n. med. Andrzej Dmytrzak sprawi, że sobotnia audycja będzie wyjątkowa. Mam nadzieję, że również dla Was. Od wielu lat współpracuję z doktorem Andrzejem Dmytrzakiem wybitnym specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, którego klinika Aesthetic Med obchodzi w tym roku 30 lat działaności. 

Doktor Dmytrzak to bez wątpienia autorytet w swojej dziedzinie, pionier wielu technik zabiegowych w Polsce. Podczas audycji porozmawiam z Doktorem o kontrowersjach i mitach wokół chirurgii estetycznej, na co zwrócić uwagę rozważając wykonanie operacji plastycznej oraz o jednym z najpopularniejszych i ulubionych przez Doktora zabiegów, jakim jest lift twarzy. 

Od lat powtarzam, że szczecińska chirurgia estetyczna reprezentuje najwyższy poziom światowy, na czele z wybitnymi specjalistami. Dzisiejsza rozmowa oraz nasz gość jest tego dowodem. 

Serdecznie dziękuję Doktorowi za udział w audycji i podzielenie się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszam do odsłuchania rozmowy.