Laseroterapia w medycynie estetycznej z dr. Piotrem Zawodnym

Doktor Piotr Zawodny to kolejny gość Kliniki Piękna — dyplomowany i certyfikowany lekarzem medycyny estetycznej oraz specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, działający w Szczecinie od ponad 20 lat. Dla wielu osób, korzystających z dobrodziejstw medycyny estetycznej, doktor Zawodny od lat kojarzy się z technologiami laserowymi.

Doktor opowiedział o swojej pracy i pasji, jaką jest laseroterapia wykorzystywana w medycynie estetycznej. Ten temat rzeczywiście nie ma przed Doktorem żadnych tajemnic. Rozmawialiśmy o fenomenie laseroterapii, o tym, czym są lasery, do czego najczęściej je wykorzystujemy, czy są bezpieczne i z jaką rekonwalescencją są związane. A dodatkowo jakie zabiegi warto rozważyć w okresie jesienno-zimowym.

Myślę, że już jakiś czas temu my — pacjenci, oswoiliśmy się z laserami w medycynie estetycznej głównie z powodu ich skuteczności. W rękach doświadczonego specjalisty bywają rzeczywiście niezastąpione. 

Bardzo dziękuję Doktorowi za wizytę w Radiu SuperFM i za podzielenie się z nami wskazówkami dotyczącymi zabiegów z wykorzystaniem laserów.