Witam na moim blogu…

Witam serdecznie,

To już! Nadszedł ten dzień, w którym rozpoczynam moją przygodę z blogiem :-). Mimo że internet jest przeładowany informacją, to mam silną wiarę i nadzieję, że informacje, które planuje tu publikować będą choć dla garstki osób wartościowe i że w ten sposób przyciągną rzeszę stałych czytelników! Ale po kolei…

Nazywam się Nina Manduk.  Od ponad 6 lat pracuje jako doradca medyczny specjalizujący się głównie w chirurgii plastycznej. Mój blog będzie zatem odzwierciedleniem moich zawodowych doświadczeń, zebranych podczas kilku lat pracy. W trakcie tych ponad 72 miesięcy zetknęłam się z wieloma pacjentami. Każdy pacjent to inna historia, inny problem, choć podobne rozterki, zbliżone obawy. Każdy pacjent to też ogromna radość po zabiegu zakończonym sukcesem, a dla mnie ogromna satysfakcja, że pomogłam kolejnej osobie zmienić nieco życie, postrzeganie siebie, otaczającego świata. Dlatego uważam, że każdy udany zabieg w chirurgii plastycznej, to zmiana nie tylko na poziomie fizycznym, ale również mentalnym.

Na moim blogu chciałabym opisywać nie poszczególne przypadki, ale najczęstsze problemy, rozterki, jakie mają osoby rozważające operację plastyczną. Będę opisywać, jakie decyzje muszą oni podejmować, jakie może mieć to konsekwencje, co trzeba wziąć pod uwagę, itp. Postaram się również obalić kilka mitów dotyczących chirurgii plastycznej, a proszę mi wierzyć – jest ich sporo :-).

Zachęcam do lektury moich wpisów, ich komentowania, podsyłania pytań i tematów na kolejne wpisy.

Oprócz niniejszego bloga możecie mnie również Państwo znaleźć na:

Nina Manduk