Witam na moim blogu…

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail

Witam serdecznie,

To już! Nadszedł ten dzień, w którym rozpoczynam moją przygodę z blogiem :-). Mimo że internet jest przeładowany informacją, to mam silną wiarę i nadzieję, że informacje, które planuje tu publikować będą choć dla garstki osób wartościowe i że w ten sposób przyciągną rzeszę stałych czytelników! Ale po kolei…

Nazywam się Nina Manduk.  Od ponad 6 lat pracuje jako doradca medyczny specjalizujący się głównie w chirurgii plastycznej. Mój blog będzie zatem odzwierciedleniem moich zawodowych doświadczeń, zebranych podczas kilku lat pracy. W trakcie tych ponad 72 miesięcy zetknęłam się z wieloma pacjentami. Każdy pacjent to inna historia, inny problem, choć podobne rozterki, zbliżone obawy. Każdy pacjent to też ogromna radość po zabiegu zakończonym sukcesem, a dla mnie ogromna satysfakcja, że pomogłam kolejnej osobie zmienić nieco życie, postrzeganie siebie, otaczającego świata. Dlatego uważam, że każdy udany zabieg w chirurgii plastycznej, to zmiana nie tylko na poziomie fizycznym, ale również mentalnym.

Na moim blogu chciałabym opisywać nie poszczególne przypadki, ale najczęstsze problemy, rozterki, jakie mają osoby rozważające operację plastyczną. Będę opisywać, jakie decyzje muszą oni podejmować, jakie może mieć to konsekwencje, co trzeba wziąć pod uwagę, itp. Postaram się również obalić kilka mitów dotyczących chirurgii plastycznej, a proszę mi wierzyć – jest ich sporo :-).

Zachęcam do lektury moich wpisów, ich komentowania, podsyłania pytań i tematów na kolejne wpisy.

Oprócz niniejszego bloga możecie mnie również Państwo znaleźć na:

Nina Manduk

Autor: Nina Manduk

Nina Manduk jest doradcą medycznym specjalizującym się w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej (http://www.manduk.pl). Od kilku lat aktywnie pomaga kobietom i mężczyznom przejść transformację nie tylko na poziomie fizycznym, ale również duchowym. Na niniejszym blogu dzieli się swoimi doświadczeniami, mając nadzieję, że pomoże w ten sposób osobom rozważającym operację plastyczną lub zabieg medycyny estetycznej.

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail

Powyższy artykuł jest chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez zgody autora jest nielegalne i zabronione oraz będzie ścigane na mocy prawa naruszenia dóbr i o ochronie prawa autorskiego. Treść chroniona przez copyscape.Protected by Copyscape Duplicate Content Penalty Protection

Informacje publikowane na ninamanduk.pl nie stanowią porad o charakterze medycznym. Treści te mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą być traktowane jako specjalistyczne porady medyczne, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. W szczególności nie mogą one zastępować specjalistycznych badań lekarskich ani profesjonalnego doradztwa medycznego. Czytelnik w żadnym wypadku nie powinien lekceważyć znaczenia specjalistycznej konsultacji medycznej oraz nie powinien zwlekać z jej uzyskaniem kierując się wyłącznie informacjami zawartymi w niniejszym serwisie. Autorzy wpisów na ninamanduk.pl nie są lekarzami. Wydawca serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu działań podjętych przez osoby korzystające. Żadne dane opublikowane na ninamanduk.pl nie powinny być interpretowane jako próba przedstawienia, czy wyrażenia opinii medycznej lub w inny sposób zaangażowania się w praktykę medyczną.