Laserowa korekcja wzroku – rozmowa z dr n. med. Małgorzatą Kaczmarek

Okulary mogą stanowić atrakcyjny dodatek i element biżuterii. Jednak rozumiem, że wielu okularników marzy o tym, by widzieć wyraźnie od razu po przebudzeniu, bez okularów…

Uprawianie sportu, kąpiele w morzu czy basenie, szybkie nałożenie okularów przeciwsłonecznych, czy problem parowania okularów zimą po wejściu do ciepłego pomieszczenia — to wszystko wpływa na dyskomfort w codziennym życiu osób noszących okulary korekcyjne.

Z pomocą przychodzi laserowa korekcja wzroku. Zabieg popularny już od wielu lat, jednak wciąż budzący wątpliwości. W kolejnej Klinice Piękna rozmawiałam ze specjalistą w tej dziedzinie, panią dr n. med. Małgorzata Kaczmarek – okulistką. Pani doktor na co dzień praktykuje w centrum medycznym Dom Lekarski w Szczecinie, w którym zabiegi laserowej korekcji wzroku dostępne są od 2009 roku. 

Lista pytań i zagadnień na ten temat jest naprawdę długa. O tym, jak wygląda sam zabieg, jak należy się do niego przygotować i jak przebiega rekonwalescencja, możecie posłuchać odtwarzając naszą rozmowę. 

Zapraszam do odsłuchania rozmowy.