Rozmowa z Andrzejem Dmytrzakiem o chirurgii plastycznej

O chirurgii plastycznej mogłabym rozmawiać godzinami, jako że jest to główny przedmiot mojej działalności pod moją marką MediConsult. Tym bardziej kolejny gość „Kliniki Piękna” dr n. med. Andrzej Dmytrzak sprawi, że sobotnia audycja będzie wyjątkowa. Mam nadzieję, że również dla Was. Od wielu lat współpracuję z doktorem Andrzejem Dmytrzakiem wybitnym specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, którego klinika Aesthetic Med obchodzi w tym roku 30 lat działaności. 

Doktor Dmytrzak to bez wątpienia autorytet w swojej dziedzinie, pionier wielu technik zabiegowych w Polsce. Podczas audycji porozmawiam z Doktorem o kontrowersjach i mitach wokół chirurgii estetycznej, na co zwrócić uwagę rozważając wykonanie operacji plastycznej oraz o jednym z najpopularniejszych i ulubionych przez Doktora zabiegów, jakim jest lift twarzy. 

Od lat powtarzam, że szczecińska chirurgia estetyczna reprezentuje najwyższy poziom światowy, na czele z wybitnymi specjalistami. Dzisiejsza rozmowa oraz nasz gość jest tego dowodem. 

Serdecznie dziękuję Doktorowi za udział w audycji i podzielenie się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszam do odsłuchania rozmowy.