Trzy najpopularniejsze operacje plastyczne u kobiet i u mężczyzn

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail

Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa? Zdecydowanie tak, ale i Wenusjanki i Marsjanie korzystają z dobrodziejstw chirurgii plastycznej :-). Tak tytułem ciekawostki: zastanawiacie się może, co najchętniej poprawiają sobie Wenusjanki? Otóż trzy najpopularniejsze zabiegi u Pań to:
1) Powiększenie piersi – zdecydowanie na pierwszym miejscu.
2) Korekta nosa – zaraz po powiększeniu piersi najchętniej korygujemy sobie nosy.
3) Modelowanie ciała, czyli plastyka brzucha i liposukcja.

Co do Marsjan, to Panowie są równie intrygujący i bardzo odważni, jeżeli chodzi o:
1) Korektę nosa.
2) Gynekomastię, czyli redukcję męskich piersi.
3) Korektę odstających uszu.

Autor: Nina Manduk

Nina Manduk jest doradcą medycznym specjalizującym się w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej (http://www.manduk.pl). Od kilku lat aktywnie pomaga kobietom i mężczyznom przejść transformację nie tylko na poziomie fizycznym, ale również duchowym. Na niniejszym blogu dzieli się swoimi doświadczeniami, mając nadzieję, że pomoże w ten sposób osobom rozważającym operację plastyczną lub zabieg medycyny estetycznej.

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail

Powyższy artykuł jest chroniony prawem autorskim. Kopiowanie treści bez zgody autora jest nielegalne i zabronione oraz będzie ścigane na mocy prawa naruszenia dóbr i o ochronie prawa autorskiego. Treść chroniona przez copyscape.Protected by Copyscape Duplicate Content Penalty Protection

Informacje publikowane na ninamanduk.pl nie stanowią porad o charakterze medycznym. Treści te mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą być traktowane jako specjalistyczne porady medyczne, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. W szczególności nie mogą one zastępować specjalistycznych badań lekarskich ani profesjonalnego doradztwa medycznego. Czytelnik w żadnym wypadku nie powinien lekceważyć znaczenia specjalistycznej konsultacji medycznej oraz nie powinien zwlekać z jej uzyskaniem kierując się wyłącznie informacjami zawartymi w niniejszym serwisie. Autorzy wpisów na ninamanduk.pl nie są lekarzami. Wydawca serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu działań podjętych przez osoby korzystające. Żadne dane opublikowane na ninamanduk.pl nie powinny być interpretowane jako próba przedstawienia, czy wyrażenia opinii medycznej lub w inny sposób zaangażowania się w praktykę medyczną.